Obszywanie i docinanie wykładzin

 

 

Obszywanie wykładzin dywanowych – dywanów – cokołów ściennych – nakładek schodowych – dywaników samochodowych.

W aspekcie wykańczania wykładzin dywanowych, dywanów i chodników posiadamy wieloletnie doświadczenie obszywania metodą OVERLOCK. Używamy niemieckich maszyn renomowanej firmy Janser, dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość wykończenia. Staramy się realizować zlecenia na najwyższym poziomie, dlatego do każdego z nich podchodzimy odrębnie, co wiąże się z indywidualnym ustaleniem cen.

Materiały tkane nie podklejone podlegają indywidualnej ocenie możliwości realizacji usługi obszywania. Materiały o wysokości runa powyżej 1,5 cm podlegają indywidualnej wycenie.

Usługi realizowane są w Naszej pracowni, u klienta w domu lub biurze, bądź w innym ustalonym miejscu !!!

 

Docinanie i obszywanie dywaników samochodowych

Docinamy i obszywamy dywaniki samochodowe według ustalonego szablonu. Kolor i sposób wykończenia dywaników ustalamy indywidualnie.

Dywany na wymiar z podkładem

Tworzymy dywany pod wymiar z wykładziny wybranej przez klienta. Wykończenie krawędzi oraz spodu dywanu ustalamy indywidualnie. Jako wykończenie krawędzi możemy polecić standardowe obszycie przędzą tzw. overlock lub zastosować podwinięcie boków wykładziny po 5 cm z każdej strony a powstałą w ten sposób przestrzeń na spodzie wypełnić dobranym odpowiednio podkładem, który zniweluje różnicę wysokości oraz podwyższy komfort użytkowania.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z Nami, ponieważ każdy materiał wymaga odrębnego podejścia w kwestii  doboru przędzy, gęstości ściegu, miejsca i sposobu wykonania usługi.