Eksperci w branży podłóg

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, kładącą nacisk przede wszystkim na jakość oferowanych usług oraz  produktów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy dotyczącej materiałów pokryć podłogowych i sposobu ich wykańczania doradzimy klientowi najlepszą z możliwych opcji.

Przedmiotem wykonywanej działalności jest doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań dla danej posadzki, sprzedaż pokryć podłogowych w rolce lub w płytkach w zależności od wybranego materiału, obróbka mechaniczna materiałów dywanowych i PCV (m.in. docinanie, obszywanie, łączenie na gorąco, spawanie), demontaż starych i montaż nowych wykładzin lub paneli wraz elementami ich wykończenia. Większość z oferowanych usług może być realizowana w zależności od wymagalności i fizycznych warunków wykonalności, bądź bezpośrednio u klienta (w zależności u grupy docelowej w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych itp.), bądź w naszej pracowni. Usługi świadczymy na materiałach nowych jak i używanych powierzonych przez klienta. Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem, które stawia na mobilność i nowoczesne rozwiązania.
Zajmujemy się również profesjonalnym czyszczeniem i impregnacją pokryć podłogowych np. wykładzin dywanowych, elastycznych/PCV, dywanów, drewna itp. Dzięki zapleczu produktów do codziennej pielęgnacji i konserwacji jesteśmy w stanie zaopatrzyć klientów w środki dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 

Główne kategorie oferowanych usług :
Standard:
– wymiarowanie pomieszczeń
– profesjonalne doradztwo
– sprzedaż wysokiej jakości produktów wiodących producentów
– montaż / demontaż podłóg
– obszywanie metodą overlock
– docinanie (na wymiar/ wg. szablonu)
– czyszczenie/ pranie
– impregnowanie/ zabezpieczanie

Usługi dodatkowe:
– Aranżacja wnętrz
– Inwentaryzacja wnętrz
– konsultacje i porady poza opcją skorzystania z projektu całościowego
– transport towarów

Renomowane produkty

Pracujemy na najwyższej jakości produktach renomowanych producentów, którzy są liderami w branży podłóg i wykończenia wnętrz.

Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami.