Eksperci w branży podłóg

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, kładącą nacisk przede wszystkim na jakość oferowanych usług oraz  produktów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy dotyczącej materiałów pokryć podłogowych i sposobu ich wykańczania doradzimy klientowi najlepszą z możliwych opcji.

Przedmiotem wykonywanej działalności jest doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań dla danej posadzki, sprzedaż pokryć podłogowych w rolce lub w płytkach w zależności od wybranego materiału, obróbka mechaniczna materiałów dywanowych i PCV (m.in. docinanie, obszywanie, łączenie na gorąco, spawanie), demontaż starych i montaż nowych wykładzin lub paneli wraz elementami ich wykończenia. Większość z oferowanych usług może być realizowana w zależności od wymagalności i fizycznych warunków wykonalności, bądź bezpośrednio u klienta (w zależności u grupy docelowej w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych itp.), bądź w naszej pracowni. Usługi świadczymy na materiałach nowych jak i używanych powierzonych przez klienta. Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem, które stawia na mobilność i nowoczesne rozwiązania.
Zajmujemy się również profesjonalnym czyszczeniem i impregnacją pokryć podłogowych np. wykładzin dywanowych, elastycznych/PCV, dywanów, drewna itp. Dzięki zapleczu produktów do codziennej pielęgnacji i konserwacji jesteśmy w stanie zaopatrzyć klientów w środki dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Główne kategorie oferowanych usług :
Standard:
– wymiarowanie pomieszczeń
– profesjonalne doradztwo
– sprzedaż wysokiej jakości produktów wiodących producentów
– montaż / demontaż podłóg
– obszywanie metodą overlock
– docinanie (na wymiar/ wg. szablonu)
– czyszczenie/ pranie
– impregnowanie/ zabezpieczanie

Usługi dodatkowe:
– Aranżacja wnętrz
– Inwentaryzacja wnętrz
– konsultacje i porady poza opcją skorzystania z projektu całościowego
– transport towarów

 

Join the Revolution

Himenaeos. Sed molestie, velit ut eleifend sollicitudin, neque orci tempor nulla, id sagittis nisi ante nec arcu. Fusce porta bibendum convallis.

Ready to get started?

Get in touch, or create an account